Jei turite klausimų, į kuriuos neradote atsakymų šiame skyriuje, parašykite mums. Kontaktinė informacija pateikta kontaktų puslapyje

Klausimas. Iš ko sudarytas Polybalm?

Atsakymas. Pagrindinės medžiagos yra šaltojo spaudimo ypač tyras alyvuogių aliejus, ekologiškas bičių vaškas, nerafinuotas kakavos sviestas ir nerafinuotas ekologiškas sviestmedžių aliejus. Balzame taip pat yra šliaužiančiųjų bruknuolių, vaistinių levandų, rutulinių eukaliptų ir kamparinių kemerojų eterinių aliejų.

Klausimas. Ar Polybalm sudėtyje yra dirbtinių medžiagų?

Atsakymas. Polybalm sudėtyje nėra jokių konservantų, dažiklių, parabenų, sulfatų, naftos produktų ar kitų dirginimą galinčių sukelti medžiagų.

Klausimas. Kodėl vienoje dėžutėje yra dvi tūbelės?

Atsakymas. Manome, kad rankų ir pėdų nagams netinka naudoti tą patį prie kamštelio pritvirtintą teptuką, nes pėdoms gresia didesnė grybelinės infekcijos rizika. Skirtingos tūbelės – mažesnė infekcijos rizika.

Klausimas. Po savaitės ar vėliau balzamą sunkiau išspausti iš tūbelės?

Atsakymas. Siūlome tūbelę šiek tiek pašildyti – galbūt kurį laiką ją palaikyti kišenėje ar arčiau kūno, arba įdėti į šiltą vandenį ir teptuku pamaišyti.

Klausimas. Kada reikėtų vartoti Polybalm?

Atsakymas. Geriausia pradėti vartoti prieš pradedant chemoterapiją ir vartoti 3 ar 4 kartus per dieną visą chemoterapijos laikotarpį. Jei galite vartoti kasdien, žinoma, tepkite nagus chemoterapijos dieną ir dar vieną savaitę po jos. Balzamą galite pradėti  vartoti bet kuriuo metu po chemoterapijos, ir net jai pasibaigus, nes iš vartotojų esame gavę atsiliepimų, kad, jų nuomone, balzamas padeda nagams atsigauti.

Klausimas. Ar Polybalm tinka ir žmonėms, negydomiems chemoterapija?

Atsakymas. Tikrai taip – jis sudarytas tik iš saugių natūralių medžiagų. Balzamas sėkmingai saugojo nagus nuo pažeidimų ekstremaliose situacijose, kai buvo skiriama chemoterapija, todėl labai tikėtina, kad jis padės kiekvienam, patyrusiam nagų traumą.

Klausimas. Ar Polybalm gali padėti psoriazės pažeistiems nagams?

Atsakymas. Trumpas atsakymas – mes nežinome, nes į tyrimą nebuvo įtraukta pacientų, sergančių psoriaze. Remdamiesi ankstesnio tyrimo rezultatais tikimės, kad Polybalm būtų saugu vartoti, be to, norėtume išgirsti iš jį išbandžiusių, ar balzamas padėjo.